Jump to content

ADMM-Truck s.r.o. je společnost se sídlem v Lišově u Českých Budějovic. Prodejem náhradních dílů pro nákladní vozidla a autobusy se zabýváme již od roku 2003. Každý nabízený díl máme fyzicky skladem. Je tedy možné si jej osobně prohlednou i rovnou odvést. V roce 2018 jsme spustili také e-shop - www.admm.cz.

Náhradní díly – kvalita a spolehlivost za příznivou cenu

Zabýváme se prodejem náhradních dílů z vozů určených k demontáži, přičemž klademe důraz především na vaši spokojenost. S tím se samozřejmě pojí kvalita, spolehlivost a ochota poradit. V nákladní automobilové oblasti jsme skuteční odborníci a dbáme proto na to, aby naše služby co nejlépe splňovali představy zákazníků.

Proč kupovat použité náhradní díly?

Každého, kdo shání jakýkoliv náhradní díl pro svůj automobil, jistě napadne, že nejlepší by bylo pořídit nový díl přímo od výrobce vozidla. Taková oprava se ale většinou zbytečně a opravdu hodně prodraží. Další možností je sáhnout po některé z nových replik daného dílu od různých firem s nejistou kvalitou. Tyto výrobky zpravidla velmi brzy doslouží a mohou vašemu automobilu přivodit ještě větší poruchu. Nákup použitých náhradních dílů spojuje pozitiva z obou výše zmíněných možností. Za mnohonásobně nižší cenu než u nových získáte originální použité díly se zárukou spolehlivosti a výborného stavu, které svojí budoucí životností s přehledem předstihnou levné imitace.

ADMM Truck jako záruka kvality a dostupnosti

Nabízíme široký sortiment náhradních dílů tak, abychom vyhověli potřebám co nejvíce zákazníků. Nemusíte se bát, že použitý díl přestane správně fungovat a vy budete nuceni znovu investovat. Perfektním stavem a stoprocentní funkčností námi nabízených dílů jsme si natolik jisti, že vám na každý poskytneme záruku. Za příznivou cenu tak získáte díl přímo od výrobce vašeho vozidla, za jehož vynikající stav vám ručíme.